Darmowe gry java na twój telefon!

Tutaj możesz pobrać darmowe gry java na swoją komórkę!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-05-25 16:27:00

MacGyver

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 69
Punktów :   

Top 5 najlepszych gier java

Wpisujemy tutaj swoje 5 najlepszych gier java,krótko uzasadniając dlaczego to one się nam najbardziej podobają.

Moje top 5:

01.Final Fantasy-najlepsze RPG na komórki.Mimo że gra jest stara wciągnęła mnie na kilka dobrych godzin.Wielki świat,piękna grafika i klimacik.Po prostu miodzio!

02.Ferrari GT 3 World Track-Gra wyszła dokładnie dzisiaj.Od razu sprawdziłem ją na swoim fonie.Mimo że ta gra to kolejny klon od Gameloftu,przypadła mi do gustu i spodobała.Ładna grafika,dużo samochodów i misji oraz ciekawostki.Jedyne co mnie zawiodło jako fana gier wyścigowych to że gra była w 2D.Ale zawsze można pograć w NFS:The Run

03.The Adventure of Tintin/Przygody Tintina-pewnie niektórych z was zdziwi umieszczenie tej gry w moim rankingu na trzecim miejscu ale mimo że Tintin zżyna z innych gier to mi się bardzo podoba.Chodzimy trzema postaciami:Tintinem,Milusiem i Kapitanem Baryłką, a oprócz tego latamy samolotem i jeździmy motorowerem.It`s cool!

04.Shaggy and the Ghost Blocks-Kolejna gra która może zdziwić zbyt wysokim miejscem w rankingu.Gra jest naprawdę fajną zręcznościówką.Wcielamy się w Shaggiego-zaufanego przyjaciela i kompana głównego bohatera bajki Scooby-Doo.Kudłaty utknął w nawiedzonym domu a my musimy pomóc mu się z niego wydostać układając wierze z bloczków.4 światy i 20 poziomów sprawiało że nie chciałem się oderwać od ekranu telefonu ani na minutę.

05.Assassins Creed:Revelations -Chyba najlepsza część całej serii.Ciekawa fabuła,fajny tryb zręcznościowy.W dwóch etapach możemy znów posterować słynną latającą machiną Leonarda Da Vinci.Dodatkowo w grze możemy wykonywać zadania w swojej własnej gildii!

Offline

 

#2 2012-05-29 22:04:30

Tomek20

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-05-24
Posty: 27
Punktów :   

Re: Top 5 najlepszych gier java

Wpiszę swojego top 5 dopiero wtedy gdy ukaże się gra GTA:MY CITY.

Offline

 

#3 2012-06-01 16:01:35

MacGyver

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 69
Punktów :   

Re: Top 5 najlepszych gier java

Offline

 

#4 2013-03-28 21:24:53

 Franko

Zbanowany

Skąd: Net
Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Top 5 najlepszych gier java

5. Assasin`s Creed Brotherhood
4. MiTeeTer
3. Real Football 2012
2. Tank
1. The Encharted Kingdom

Offline

 

#5 2018-05-17 11:13:57

Uskachi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-05-17
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Top 5 najlepszych gier java

Siema

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs,hi8,minidv,betacam,magnetof